Need for Speed No Limits

Need for Speed No Limits dla Android

Need for Speed, wiele ograniczeń

Trudno jest, gdy tytuł gry jest sprzeczny z tym, co dzieje się w nie ironiczny sposób, ale Need for Speed ​​No Limits to gra, która stale ogranicza i ogranicza cię dzięki ulepszeniom, które musisz wykonać, trasom, które możesz wziąć, a nawet jak często możesz ścigać się wszystkie bramy dzięki darmowemu modelowi. Poza tym jest to świetny zręcznościowiec.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetny wygląd i dźwięk
  • Więcej głębi niż początkowo zdajesz sobie sprawę
  • Prawdziwe samochody

Wady

  • Free-to-play ironicznie dodaje wiele ograniczeń
  • Zawsze online

Bardzo dobry
8

Trudno jest, gdy tytuł gry jest sprzeczny z tym, co dzieje się w nie ironiczny sposób, ale Need for Speed ​​No Limits to gra, która stale ogranicza i ogranicza cię dzięki ulepszeniom, które musisz wykonać, trasom, które możesz wziąć, a nawet jak często możesz ścigać się wszystkie bramy dzięki darmowemu modelowi. Poza tym jest to świetny zręcznościowiec.

Palenie gumy

NFS No Limits to fantastyczne pierwsze wrażenie dzięki eleganckiemu wyglądowi. Ulice miasta na etapie szkolenia - z ich neonową poświatą, która świeci z twojego samochodu - naprawdę nadają tonowi podziemny format wyścigowy , w którym rywalizujesz z innymi graczami o zwycięstwo, a także o prowadzenie gliniarzy. Późniejsze etapy zachowują ten szczegół, ale urozmaicają mieszankę środowisk podczas wyścigu, chociaż są wybierane przez słońce, takie jak suche burze.

Modele samochodów również wyglądają świetnie, co bez wątpienia spodoba się fetyszystom samochodów i szefom silników benzynowych, oferując wybór supernowoczesnych, wysokiej klasy maszyn, które obejmują wszystko od Forda do Koenigsegg.

Same rasy są krótkimi, prostymi sprawami. Sterowanie ogranicza się do stukania w lewo lub w prawo od ekranu, aby obrócić w pożądanym kierunku, ponieważ Twoja jazda automatycznie przyspiesza kurs, a szybkie przesunięcie w górę, aby aktywować turbo . Jedynym dodatkiem do tego jest kilka wyścigów, które zaczynają się od stałego startu, w którym to momencie musisz upić gaz, aby twoje obroty były idealnie ustawione dla dobrego startu z linii.

Przyspieszanie ulic w kierunku celu rozpoczyna się dość powoli we wczesnych samochodach. Tak więc - bez dryfowania, przyspieszania i łamania kontroli - może wydawać się nieco prosty. Ale, dajcie NFS No Limits trochę czasu i więcej taktyk zaczyna się ujawniać. Baczne obserwowanie poziomu turbo i jego efektywne wykorzystanie staje się niezwykle ważne, podobnie jak korzystanie z przeciągów, czasu antenowego i sytuacji, w których może się zdarzyć, aby szybciej uzupełnić efekt.

Ograniczenie prędkości

Dodaj do tego powoli rosnącą szybkość i złożoność torów, a wkrótce poczujesz, jak twoje serce bije z dreszczykiem emocji .

To wtedy zaczyna się model płatniczy NFS No Limit - a kiedy monikser No Limits zaczyna się trochę żartować. Gra zaczyna blokować twój postęp przez ulepszenie, samochód i paliwo, kiedy kręcisz mapę świata próbując znaleźć wyścig, aby wejść - czy to przeciwko innemu graczowi, czy poprzez kampanię gry.

Podczas gdy model darmowej zapłaty jest na początku wybaczający - dzięki regularnym dolewkom paliwa i dużej ilości darmowych skrzyń zapewniających ulepszenia - w końcu zwalnia i zostajesz sfrustrowany, chyba że chcesz zacząć inwestować w części, plany i gaz. A przy płatnościach od 1,99 USD do 99,99 USD , inwestuj.

Drugim ograniczeniem No Limits jest to, że darmowy do gry i internetowy model wyścigowy oznacza, że musisz być podłączony do gry . Zgadza się, bez stabilnego połączenia nie będziesz w stanie wziąć udziału nawet w elementach kampanii. To może nie być czynnikiem, jeśli grasz w domu - ale ci, którzy bawią się podczas dojazdów do pracy, mogą chcieć o tym pamiętać.

Zabawny podatek

Need for Speed ​​No Limit to świetnie wyglądający i brzmiący wyścigowiec i, o ile poznasz frustracje towarzyszące projektowi, możesz mieć dobrą zabawę. Ale nie popełnij błędu - jedynym sposobem, w jaki możesz cieszyć się jego obietnicą bez ograniczeń, jest, jeśli jesteś gotów zapłacić cenę swojego podatku paliwowego.

Najczęściej pobierane Wyścigi na android

Need for Speed No Limits

Download

Need for Speed No Limits 1.0.49

Opinie użytkowników o Need for Speed No Limits

Sponsorowany×